top of page

szkolenie: ZARZĄDZAJ SWOIM CZASEM – ZARZĄDZAJ SWOIM ŻYCIEM

00003
$220.00
In stock
1
Product Details

Niedziela, 19 MAJA, 9am – 7pm, 10h (w tym przerwa na lunch), zajęcia w języku polskim, lokalizacja: Loyola Univeristy - 1032 W Sheridan Rd, Chicago, IL 60660 - Dumbach Hall, sala 125, dogodny parking (przy ulicy bezpłatny, na campusie $7 za cały dzień).

Podczas całodniowego szkolenia nauczysz się skutecznego zarządzania czasem, czyli tego, by zrobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą przeanalizować mechanizmy własnego działania i lepiej organizować swój czas.

Powinieneś wybrać to szkolenie, ponieważ:

- wyjaśnia ono główną procedurę zarządzania czasem, czyli zasadę OATS

- uczy jak radzić sobie z nieustającymi zakłóceniami, naradami, wiadomościami e-mailowymi i rozmowami telefonicznymi

- tłumaczy jak przeznaczać dostateczną ilość czasu na sprawy najważniejsze oraz tworzyć pakiety podobnych spraw, aby nie tracić koncentracji

- wyjaśnia jak pokonać skłonność do zwlekania i określać zadania, które mogą być delegowane

- uczy jak planować działania w celu osiągnięcia najważniejszych celów,

- pomaga zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym

- pokazuje, jak ustalać cele i priorytety

- odkryje przed tobą niezwykle efektywną pętlę OODA, czyli 4 kroki niezbędne do zarządzania czasem w dynamicznym otoczeniu

- zawiera rozbudowaną część warsztatową czyli liczne ćwiczenia praktyczne, przykłady i wskazówki oraz daje gotowe narzędzia i techniki, które pomogą ci skutecznie zarządzać swoim czasem.

To całodniowe szkolenie, pierwszy raz przeprowadzane w USA w języku polskim stanie się dla Ciebie źródłem sprawdzonych metod zarządzania czasem, których natychmiastowe wykorzystanie pozwoli Ci wygospodarować co najmniej dwie wydajne godziny dziennie.

W czasie spotkania zapoznasz się z praktycznymi narzędziami pokazującymi, jak dobrze wyznaczyć cel, opracować plan działania i zrealizować go w terminie. Poznasz sztukę ustalania priorytetów, czyli wybierania zadań do wykonania w krótkiej, średniej albo długiej perspektywie. Opanujesz prostą i skuteczną procedurę planowania czasu, oraz poznasz wskazówki dotyczące jej zastosowania w praktyce. Liczne ćwiczenia, quizy i przykłady pokażą Ci na co niepotrzebnie tracisz czas i jak unikać tego w przyszłości.

Ponadto kurs ZARZĄDZANIA CZASEM odkryje przed tobą sekret zachowania równowagi między czasem poświęconym obowiązkom zawodowym, odpoczynkowi czy rodzinie.

W CIĄGU JEDNEGO DNIA NAUCZYSZ SIĘ EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA CZASEM I UMIEJĘTNOŚCI ORGANIZACJI PRACY, KTÓRE SĄ NIEZBĘDNE, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES.

Szkolenie organizowane przez The NeuroLingusistic Programming Training Institute of Chicago poprowdzi: Anna Barauskas *

Więcej informacji na temat szkolenia mozna uzyskać telefonując na numer 312 566 8026.

*Anna Barauskas jest jednym z najlepszych polskich life coachów działających w świecie, pierwszym w USA polskim trenerem NLP, mówcą motywacyjnym, współzałożycielem oraz wykładowcą The NeuroLinguistic Training Institute of Chicago, prezesem Polish American Coach Federation oraz dziennikarką.Pracowała z największymi sławami. Agata Młynarska, Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Lepper, Olga Kozierowska, Doda, Robert Klatt, Andre Napier, dr Thomas Grobelny - to tylko niektóre z wielu nazwisk, które znajdują się na liście osób z którymi współpracowała zarówno na polu rozwoju osobistego, jak i dziennikarskim. Od 10 lat działa w świecie mediów, polityki i rozrywki, jednak to nie praca z celebrytami ale szkolenia i sesje z indywidualnymi klientami przynoszą jej największą radość. W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajduje się psychologia pozytywna, rozwój człowieka w okresie późnej dorosłości oraz związki psychologii z antropologią filozoficzną. Jej działalność w charakterze trenera rozwoju osobistego już dawno przestała być pracą i stała się życiową misją.

Do 2012 roku wyszkoliła na terenie USA niemal 250 licencjonowanych life coachów, wykorzystujących w swojej pracy m.in. metody NLP oraz elementy terapii Gestalt, przeprowadziła ponad 3 tys. godzin szkoleń otwartych oraz zamkniętych dla firm i korporacji jak i kilkaset indywidualnych sesji coachingowych.Jedną z największych radości jest dla niej świadomość, że ludzie po spotkaniach z nią zaczynają malować swój świat w kolorze własnych marzeń.Life coaching stał się jej sposobem na życie i drogą do budowania relacji z innymi ludźmi.

Anna jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Ashword College i Wilbur Wright College w Chicago. Zafascynowana terapią Gestalt, którą poznawała na kursach w Stonebridge College w Wielkiej Brytanii.

Ponadto posiada tytuły oraz dyplomy: Licensed Trainer of Neuro-Linguistic ProgrammingMaster in the Art of Neuro-Linguistic Programming, Master Certified CoachPersonal and Business Life Coach Certification, Motivational Coach Certification,Weight Loss Master Coach Certification, Trauma&Grief Resolution Coach Certification, Social and Emotional Intelligence Coach Certification.

Jest pierwszą Polką w USA, która uczyła się u samego dra Richarda Bandlera. Ten, wciąż żyjący twórca programowania neurolingwistycznego, osobiście nadał jej tytuł Licensed Trainer of Neuro-Linguistic Programming, dzięki czemu posiada ona uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów NLP oraz z NLP Coachingu, które są akredytowane przez międzynarodową i jednocześnie największą na świecie organizację skupiającą profesjonalistów w tej dziedzienie - Society of NLP z siedzibą w USA.

Anna w ciągu ostatnich 12 lat szkoliła się oraz była certyfikowana przez najbardziej znanych i cenionych na całym świecie specjalistów w dziedzinie life coachingu oraz motywacji. Wśród nich znaleźli się: dr Richard Bandler, John La Valle, Anthony Robbins, Brian Tracy, Louise Hay, Kathleen LaValle, Gregg Braden, Nicole Schneider, Scott Gallimore, Garth Fuerstedr, Muhammad Imrandr, Ginamarie Pugliese Wells, dr Wayne W. Dyer, dr Robert Holden, Marianne Williamson, dr Brian L. Weiss, Doreen Virtue, Cheryl Richardson, Caroline Myss.


UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.

Save this product for later
bottom of page