top of page

Trening Pewności Siebie, Wystąpień Publicznych, Charyzmy i Wywierania Wpływu 8-9 czerwca 2024

08090624
$350.00
In stock
1
Product Details

Jedyne takie szkolenie w USA po polsku!!!

Trening Pewności Siebie, Wystąpień Publicznych, Autoprezentacji, Charyzmy i Wywierania Wpływu” w jednym!

20-godzinny sprint czyli najintensywniejszy weekend w Twoim życiu poświęcony nauce nowoczesnej Autoprezentacji w połączeniu z nowatorskim podejściem do tematu Wystąpień Publicznych.

„NAUCZ SIĘ” PEWNOŚCI SIEBIE i WYWIERANIA WPŁYWU PODCZAS WEEKENDOWEGO KURSU AUTOPREZENTACJI!!!

DATA ROZPOCZĘCIA i ZAKOŃCZENIA:

8 i 9 czerwca 2024 roku

CZAS TRWANIA: 2 dni

Sobota 9pm – 8pm – 11 godzin zajęć

Niedziela 9am – 6pm – 9 godzin zajęć

ADRES:

Loyola University – Lake Shore Campus Chicago

1032 W. Sheridan Rd.

Chicago, IL 60660

W programie, m.in.: pokonywanie strachu przed wystąpieniami publicznymi; techniki sprzedaży i język perswazji, wywieranie wpływu poprzez oddziaływanie na limbiczną część mózgu, „nauka” pewności siebie; poznawanie swoich mocnych stron… i wiele więcej.

Czy jesteś wiarygodny?

Czy odczuwasz dyskomfort – a nawet strach – kiedy masz wystąpić przed grupą ludzi?

Czy masz problemy ze sprawnym przekazywaniem komunikatów?

Czy ludzie słuchają, kiedy do nich mówisz, czy raczej nie są w stanie skupić się na twoich słowach?

Efektywna komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę w biznesie i w życiu codziennym. Najlepsi komunikatorzy docierają nie tylko do naszych umysłów, ale także do naszych serc. Zdobywają nasze zaufanie. Realizując program Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych, prowadzony wg zasad NLP coachingu, możesz się nauczyć wywierać wrażenie na słuchaczach i wpływać na nich.

W przyjemnej atmosferze z dużą dawką uśmiechu polskojęzyczni wykładowcy z The Neuro-Linguistic Training Institute of Chicago podczas dwudniowego szkolenia z Autoprezentacji i Public Speaking przełożą swoje ogromne doświadczenie na nowatorskie podejście do wystąpień publicznych, podając przykłady ćwiczeń, które każdy może wykonywać we własnym zakresie. Uczestnicy programu dowiedzą się, jak zdobywać zaufanie ludzi, będące podstawą skutecznej komunikacji w każdych okolicznościach.

Ponadto zdobędą cenne informacje o tym:

 • jak pokonać tremę i poczuć się pewnym siebie;
  • jak sprawić, by głos brzmiał dynamicznie a mowa ciała była spójna z przekazem werbalnym;
  • dlaczego kontakt wzrokowy pomaga w zdobywaniu zaufania;
  • kiedy i jak podkreślić treść przekazu za pomocą humoru;
  • jak skutecznie wyeliminować wtrącenia typu „hmm” i „eee”;
  • jak szybko uporządkować myśli i przekształcić je w spójny komunikat;
  • jak przejść od przekazywania informacji do wywierania wpływu;
  • jak wywierać wpływ, pozostając sobą – niezależnie od tego, czy przemawiasz do jednej, czy do stu osób.
 • Jeśli chcesz ze spokojem i opanowaniem występować na forum, jednocześnie pozostając sobą, stawiając na swoje najlepsze cechy, pozwalając odbiorcom pokochać siebie za to kim jesteś a nie za to kogo udajesz – zapisz się jeszcze dzisiaj na niepowtarzalny kurs autoprezentacji, który być może okaże się dla ciebie jedną z największych przygód Twojego życia, podczas której lepiej poznasz i polubisz samego siebie!

  Niezależnie od tego, jakie są nasze cele życiowe i zawodowe oraz marzenia o lepszym świecie, kluczem do sukcesu jest umiejętność komunikowania się z ludźmi. Bez względu na to, jak niekomfortowo i nieporadnie czujemy się w roli mówców, nie możemy się uchylać od obowiązku doskonalenia się w tej dziedzinie.


  Brakuje ci umiejętności? Możesz je wyćwiczyć.
  Brakuje ci pewności siebie? Możesz ją zwiększyć.
  Brakuje ci doświadczeń? Możesz sam tworzyć sobie możliwości ich gromadzenia.

  Dzięki Kursowi Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych poznasz sekret efektywnej komunikacji, którego nie odkryło – a szkoda – wielu przywódców politycznych, menedżerów, sprzedawców i innych profesjonalistów. Sekret ten polega na docieraniu do „mózgów pierwotnych” słuchaczy. Chcesz dostać awans albo lepiej płatną pracę? Chcesz zawrzeć ważny kontrakt? Zaangażować się w pełniejszy związek? Poprowadzić swój zespół, swoją wspólnotę religijną, swoją firmę, swój naród do jakiegoś wspólnego celu?

  Niezależnie od tego, co chcesz w życiu osiągnąć, możesz tego dopiąć dzięki potędze pierwotnego mózgu. To odkrycie daje ci niesamowitą siłę – zdolność nawiązywania kontaktu z ludźmi za pomocą wiarygodności i zaufania. Przestaniesz komunikować się ze słuchaczami tylko po to, żeby przekazać informacje i zaczniesz nawiązywać z nimi kontakt emocjonalny, umożliwiający realizację założonych celów. Nie dość, że nauczysz się przemawiać do mózgów pierwotnych słuchaczy, poznasz także metody kontrolowania własnego mózgu pierwotnego, pozwalające przezwyciężyć tremę, będącą powszechnym problemem.

  NIE PRZEGAP TAKIEJ SZANSY - ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ!!!

  UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

  Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

  Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.

  Save this product for later
  bottom of page