top of page

PAŹDZIERNIK - CUDOWNE DZIECKO - CZĘŚĆ PIERWSZA - niekonwencjonalne szkolenie dla RODZICÓW oraz opiekunów DZIECI W WIEKU OD 0 DO 10 LAT. Środa, 25 pażdziernika 2023

1025
$32.00
In stock
1
Product Details

Środa, 25 pażdziernika 2023 roku, 7pm – 9:30pm, zajęcia w języku polskim, lokalizacja: The Tria Tower, 5005 Newport Drive, Rolling Meadows, Il 60008 - PH najwyższe piętro, sala nr 603.

BEZPŁATNY PARKING wokół budynku.

Łatwy dojazd - na przeciwko sklepu IKEA, ale po drugiej stronie autostrady (Located at the intersection of highway I-90, I-290 and I-53 as well as local highway 62, 58 and 72).

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od 6:30pm do 7pm.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Bilety można jedynie kupić online.

UWAGA: Proszę wydrukować lub zrobić zdjęcie rezerwacji dokonanej online. Przed wejściem na salę będą one sprawdzane.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż biletów tylko do wyczerpania miejsc.

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od godziny 6:30 pm. Seminarium (ze względu na to, że trwa 2.5h, a omawianego materiału będzie dużo) rozpocznie się punktualnie o 7pm. Niestety osoby spóźnione na spotkanie nie bedą miały możliwości wejścia do budynku, ponieważ drzwi zamykaja sie automatycznie i dzieje się tak ze względów bezpieczeństwa. To oznacza, że do budynku szkoleniowego można wejśc jedynie między 6:30pm a 7pm. Jesli ktoś z góry wie, że bedzie spóźniony - prosze dzień wcześniej powiadomic o tym prowadzącą by ewentualnie ktoś z obecnych na sali mógł otworzyc spóżnionej osobie drzwi od środka.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Do budynku mogą wejść (nie wcześniej niż o godzinie 6:30 pm) tylko osoby, które wcześniej zakupiły bilet online i dzięki temu znajdują się na naszej liście osób zarejestrowanych na szkolenie.

CUDOWNE DZIECKO to tytuł NIEKONWENCJONALNEGO SZKOLENIA dla rodziców oraz opiekunów DZIECI w wieku od 0 do 10 lat.

Dlaczego spotkanie jest niekonwencjonalne? Ponieważ nie będę na nim opowiadać o tym co dziecko powinno jeść, kiedy kłaść się spać oraz jaką szkołę wybrać: publiczną czy prywatną. Tę tematykę wolę pozostawić lekarzom oraz ekspertom od edukacji. Natomiast, w środę, 25 października, podczas 2.5 godzinnego spotkania ze mną, czyli „parental coachem” z 13-letnim doświadczeniem, nauczysz się m.in.:
• Jak wzmacniać pewność siebie u swojego dziecka
• Jak być wsparciem podczas emocjonalnego rozwoju dziecka
• Jak przekazywać wartości życiowe
• W jaki sposób budować relacje rodzinne
• Jak dać dziecku poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, bliskości oraz miłości
• Jak już dzisiaj wpłynąć na to, by w przyszłości dziecko stało się zaradnym dorosłym z poczuciem własnej wartości i wiarą w siebie
Te i inne tematy związane z inteligencją emocjonalną dziecka oraz budowaniem wspierającej relacji z nim sprawią, że Ty jako rodzic, będziesz mógł od razu dokonać ewaluacji tego, co Twoje dziecko już dzisiaj otrzymuje od Ciebie i w jaki sposób może to wpłynąć na jego życie w przyszłości.
Zapraszam serdecznie Rodziców, Dziadków, Opiekunów Dzieci w wieku od 0 do 10 lat.
Bilety, w cenie $32 są do nabycia jedynie online.
Szkolenie CUDOWNE DZIECKO, to spotkanie, organizowane specjalnie na prośbę rodziców młodszych dzieci.


Jest to część pierwsza szkolenia. Część druga odbędzie się do 3 tygodni po części pierwszej. Termin spotkania nr 2 podamy na szkoleniu nr 1.


Szkolenie organizowane przez The NeuroLingusistic Programming Training Institute of Chicago poprowdzi: Anna Barauskas *

Więcej informacji na temat szkolenia można uzyskać od prowadzącej, telefonując na numer 312 566 8026.lub emailowo: info@szkoleniawusa.com:

*Anna Barauskas, od niemal dwóch dekad na co dzień pracuje z młodzieżą i całymi rodzinami w czasie sesji coachingowych, jest jednym z najlepszych polskich life coachów działających w świecie, pierwszym w USA polskim trenerem NLP, mówcą motywacyjnym, współzałożycielem oraz wykładowcą The NeuroLinguistic Training Institute of Chicago, prezesem Polish American Coach Federation oraz dziennikarką.Pracowała z największymi sławami. Agata Młynarska, Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Lepper, Olga Kozierowska, Doda, Robert Klatt, Andre Napier, dr Thomas Grobelny - to tylko niektóre z wielu nazwisk, które znajdują się na liście osób z którymi współpracowała zarówno na polu rozwoju osobistego, jak i dziennikarskim. Od 10 lat działa w świecie mediów, polityki i rozrywki, jednak to nie praca z celebrytami ale szkolenia i sesje z indywidualnymi klientami przynoszą jej największą radość. W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajduje się psychologia pozytywna, rozwój człowieka w okresie późnej dorosłości oraz związki psychologii z antropologią filozoficzną. Jej działalność w charakterze trenera rozwoju osobistego już dawno przestała być pracą i stała się życiową misją.

Do 2012 roku wyszkoliła na terenie USA niemal 250 licencjonowanych life coachów, wykorzystujących w swojej pracy m.in. metody NLP oraz elementy terapii Gestalt, przeprowadziła ponad 3 tys. godzin szkoleń otwartych oraz zamkniętych dla firm i korporacji jak i kilkaset indywidualnych sesji coachingowych.Jedną z największych radości jest dla niej świadomość, że ludzie po spotkaniach z nią zaczynają malować swój świat w kolorze własnych marzeń.Life coaching stał się jej sposobem na życie i drogą do budowania relacji z innymi ludźmi.

Anna jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Ashword College i Wilbur Wright College w Chicago. Zafascynowana terapią Gestalt, którą poznawała na kursach w Stonebridge College w Wielkiej Brytanii.

Ponadto posiada tytuły oraz dyplomy: Licensed Trainer of Neuro-Linguistic ProgrammingMaster in the Art of Neuro-Linguistic Programming, Master Certified CoachPersonal and Business Life Coach Certification, Motivational Coach Certification,Weight Loss Master Coach Certification, Trauma&Grief Resolution Coach Certification, Social and Emotional Intelligence Coach Certification.

Jest pierwszą Polką w USA, która uczyła się u samego dra Richarda Bandlera. Ten, wciąż żyjący twórca programowania neurolingwistycznego, osobiście nadał jej tytuł Licensed Trainer of Neuro-Linguistic Programming, dzięki czemu posiada ona uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów NLP oraz z NLP Coachingu, które są akredytowane przez międzynarodową i jednocześnie największą na świecie organizację skupiającą profesjonalistów w tej dziedzinie - Society of NLP z siedzibą w USA.

Anna w ciągu ostatnich 20 lat szkoliła się oraz była certyfikowana przez najbardziej znanych i cenionych na całym świecie specjalistów w dziedzinie life coachingu oraz motywacji. Wśród nich znaleźli się: dr Richard Bandler, John La Valle, Anthony Robbins, Brian Tracy, Louise Hay, Kathleen LaValle, Gregg Braden, Nicole Schneider, Scott Gallimore, Garth Fuerstedr, Muhammad Imrandr, Ginamarie Pugliese Wells, dr Wayne W. Dyer, dr Robert Holden, Marianne Williamson, dr Brian L. Weiss, Doreen Virtue, Cheryl Richardson, Caroline Myss.


UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.

Save this product for later
bottom of page