top of page

LISTOPAD: Współczesna PSYCHOLOGIA współczesnego ZWIĄZKU - szkolenie dla małżeństw, par, singli - Środa, 15 listopada

0913
$32.00
In stock
1
Product Details

Współczesna PSYCHOLOGIA współczesnego ZWIĄZKU - czyli "Moja żona (nie) jest moją mamą! Mój mąż (nie) jest moim tatą!" - szkolenie dla małżeństw, par, singli i dla każdego zainteresowanego tematem.

Środa, 15 listopada 2023 roku, 7pm – 9:30 pm, zajęcia w języku polskim, lokalizacja: The Tria Tower, 5005 Newport Drive, Rolling Meadows, Il 60008 - najwyższe piętro PENTHOUSE, proszę wjechać windą na piętro oznaczone PH), sala nr 603. W razie zmiany sali na inną, umieścimy informacje w dniu szkolenia przy windzie.

BEZPŁATNY PARKING wokół budynku.

Łatwy dojazd - mniej więcej na wysokości sklepu IKEA, ale po drugiej stronie autostrady (Located at the intersection of highway I-90, I-290 and I-53 as well as local highway 62, 58 and 72).

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od 6:30pm.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Bilety można jedynie kupić online.

UWAGA: Proszę wydrukować lub zrobić zdjęcie rezerwacji dokonanej online. Przed wejściem na salę będą one sprawdzane.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż biletów tylko do wyczerpania miejsc.

Szkolenie rozpocznie się punktualnie o 7pm.

Mama to dla chłopca pierwsza, ważna kobieta w życiu. Wiele osób twierdzi, że ta relacja ma również wpływ na wybór przyszłej partnerki syna. Czy to stwierdzenie jest prawdziwe? A jak sprawa przedstawia się, jeśli chodzi o odzwierciedlenie relacji córka-ojciec w dorosłym życiu kobiety i zawieranych przez nią związkach? Czy to, co kiedyś uważało się za pewniak w psychologii par, dzisiaj nadal jest aktualne? A może większa liczba badań oraz wciąż zmieniająca się historia ludzkości nie daje wystarczającej ilości dowodów na wiele z twierdzeń, którymi do dzisiaj raczą nas już porządnie zakurzone podręczniki do psychologii. Jak wspólczesna psychologia patrzy na związek dwojga ludzi? Na te i inne pytania będziemy szukać odpowiedzi podczas wrześniowego spotkania.

Jedno jest pewne - od rodziców uczymy się, co to jest więź, na czym polega bycie razem. Relacja z rodzicem drugiej płci tworzy matrycę dla tego, co w przyszłości będzie dla nas oznaczała bliskość. Ona dla każdego z nas przejawia się w czymś trochę innym. Kiedy partnerzy mają w tej mierze odmienne oczekiwania i różne doświadczenia, często trudno im się spotkać, a to niestety budzi konflikty i poczucie niezrozumienia.

Zapraszamy pary, małżeństwa, singielki i singli oraz wszystkich zainteresowanych tematem psychologii związków na spotkanie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci, a co najważniejsze - pozwoli w nowy sposób spojrzeć na siebie i swojego partnera, by w rezultacie żyło nam się długo i szczęśliwie.


UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.

Save this product for later
bottom of page