top of page

JAK BYĆ W ZWIĄZKU I NIE ZWRIOWAĆ do reszty - szkoleniowy HIT dla małżeństw, par, singli - Niedziela, 25 lutego WALENTYNKI 2024

022524
$34.00
In stock
1
Product Details

WALENTYNKOWA EDYCJA!!! Niedziela, 25 lutego 2024 roku, 6pm-8:30pm, zajęcia w języku polskim, lokalizacja: The Tria Tower, 5005 Newport Drive, Rolling Meadows, Il 60008 - Penthouse - PH piętro, proszę wjechać windą na IVI piętro , sala nr 603.

BEZPŁATNY PARKING wokół budynku.

Łatwy dojazd - mniej więcej na wysokości sklepu IKEA, ale po drugiej stronie autostrady (Located at the intersection of highway I-90, I-290 and I-53 as well as local highway 62, 58 and 72).

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od 5:30pm.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Bilety można jedynie kupić online.

UWAGA: Proszę wydrukować lub zrobić zdjęcie rezerwacji dokonanej online. Przed wejściem na salę będą one sprawdzane.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż biletów tylko do wyczerpania miejsc.

Szkolenie rozpocznie się punktualnie o 6pm.

Romantyczne komedie na Netflixie wzbudzają w nas myśli: "Ja też bym tak chciała, czemu mój związek tak nie wygląda?”. Filmy najczęściej przedstawiają pierwszą „romantyczną” fazę miłości. Po niej dopiero zaczyna się prawdziwe życie. To samo, które widziałyśmy patrząc w dzieciństwie na rodziców kłócących się o łapcie ojca pozostawione na środku pokoju, babcię gotującą na obiad ulubioną zupę dziadka czy bezrobotnego sąsiada oddającego swoją ślubną obrączkę do lombardu, żeby móc zapłacić za czynsz. Historie związków tak długie jak samo życie, zawierają w sobie wszystko: radość, łzy, troskę, niepokój, czuły szept i przeraźliwy krzyk. Związek, jak wszytsko inne na planecie Ziemi – ewoluuje. Wygrywają tylko Ci, którzy akceptują zmiany.

Zapraszam na spotkanie, w czasie którego podzielę się moim doświadczeniem, które wyniosłam z setek sesji coachingowych jakie przeprowadziłam między innymi z parami, pracującymi nad poprawą wzajemmnych relacji.

Będzie z jajem, ale życiowo i prawdziwie. Porozmawiamy o tym jak zmienić związek w fajną relację, nie wymieniając przy tym pratnera lub partnerki na nowy model.


UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.


Save this product for later
bottom of page