top of page

INSTRUKCJA OBSŁUGI SAMEGO SIEBIE – szkolenie dla rodziców dzieci w każdym wieku. Jaka to się stało, że jestem tym kim jestem?

00050
$32.00
In stock
1
Product Details

WTOREK, 3 PAŻDZIERNIKA, GODZINA 7PM

UWAGA: Jest to szkolenie warsztatowe, które można potraktować jako kontynuacją seminariów INSTRUKCJA OBSŁUGI NASTOLATKA czyli JAK BYĆ RODZICEM NASTOLATKA I NIE ZWARIOWAĆ DO RESZTY oraz DOGADAĆ SIĘ Z NASTOLATKIEM . Zapraszamy zatem na to spotkanie osoby, które uczestniczyły w seminariach 10 lub 24 maja, 12 czerwca i/lub 7 czerwca, 7 i 14 sierpnia jak również wszytskich innych zainteresowanych tym tematem, ponieważ mozna potraktowa to seminarium jako indywidualne spotkanie.

Wtorek, 3 października 2023 roku, 7pm – 9:40pm - (z króką 10 minutową przerwą), zajęcia w języku polskim.

INSTRUKCJA OBSŁUGI SAMEGO SIEBIE szkolenie dla rodziców dzieci w każdym wieku podczas którego odpowiemy sobie na pytania:

  • "Jak to się stało, że dzisiaj jestem tym kim jestem?,
  • „ Dlaczego jestem takim rodzicem, jakim jestem?,
  • „Skąd wziął się mój sposób myślenia?”,
  • „Z jakiego powodu tak cieżko zmienić rodzicom swoje przekonania i poglądy na temat wychowania dzieci?”,
  • "Co mogę zrobić, aby nauczyć się innego sposobu patrzenia na moje dziecko i wprowadzić to w życie od razu?”.

Podczas spotkanie dowiesz się, jak funkcjonuje mózg i umysł człowieka, aby lepiej zrozumieć siebie i i swoje sposoby postępowania w rodzicielstwie, w partnerstwie, w biznesie, w pracy, w gronie przyjaciół i w życiu codziennym podejmując takie a nie inne decyzje i poruszając się swoimi utartymi szlakami.

W czasie szkolenie dowiecie się jak zmieniać własne złe nawyki, wyjść ze strefy komfortu i wprowadzać w życie porządane zachowania, dzięki czemu staniecie się dla swoich dzieci doskonałym przykładem do naśladowania, a Wasze życie zyska na jakości.

Trwające 2,5 godziny spotkanie będzie zawierało część merytoryczną oraz praktyczną, dającą konkretne wskazówki jak zwiększyć korzyści wynikająca z panowania nad własnym umysłem.

Tego, kim jesteś dzisiaj i jakim jesteś człowiekiem oraz rodzicem nauczyłeś się na przestrzeni życia. Dobra wiadomość to taka, że człowiek, którego mózg jest plastyczny, posiada zdolność uczenia się aż do chwili śmierci, a co za tym idzie – nigdy nie jest za późno, aby zmienić się na korzyść dla siebie i dla swoich ukochanych ludzi, których szczęście i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Jaka to się stało, że jestem tym kim jestem?

Wtorek, 3 pażdziernika 2023 roku, 7pm – 9:40pm, zajęcia w języku polskim, lokalizacja: The Tria Tower, 5005 Newport Drive, Rolling Meadows, Il 60008 - IV piętro, proszę wjechać windą na 4 piętro, sala nr 401.

BEZPŁATNY PARKING wokół budynku.

Łatwy dojazd - na przeciwko sklepu IKEA, po drugiej stronie autostrady ( Located at the intersection of highway I-90, I-290 and I-53 as well as local highway 62, 58 and 72).

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od 6:30pm.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Bilety można jedynie kupić online.

UWAGA: Proszę wydrukować lub zrobić zdjęcie rezerwacji dokonanej online. Przed wejściem na salę będą one sprawdzane.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż biletów tylko do wyczerpania miejsc.

Szkolenie rozpocznie się punktualnie o 7pm.

Szkolenie organizowane przez The NeuroLingusistic Programming Training Institute of Chicago poprowdzi: Anna Barauskas *

Więcej informacji na temat szkolenia można uzyskać od prowadzącej, telefonując na numer 312 566 8026.lub emailowo: info@szkoleniawusa.com:

*Anna Barauskas, od niemal dwóch dekad na co dzień pracuje z młodzieżą i całymi rodzinami w czasie sesji coachingowych, jest jednym z najlepszych polskich life coachów działających w świecie, pierwszym w USA polskim trenerem NLP, mówcą motywacyjnym, współzałożycielem oraz wykładowcą The NeuroLinguistic Training Institute of Chicago, prezesem Polish American Coach Federation oraz dziennikarką.Pracowała z największymi sławami. Agata Młynarska, Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Lepper, Olga Kozierowska, Doda, Robert Klatt, Andre Napier, dr Thomas Grobelny - to tylko niektóre z wielu nazwisk, które znajdują się na liście osób z którymi współpracowała zarówno na polu rozwoju osobistego, jak i dziennikarskim. Od 10 lat działa w świecie mediów, polityki i rozrywki, jednak to nie praca z celebrytami ale szkolenia i sesje z indywidualnymi klientami przynoszą jej największą radość. W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajduje się psychologia pozytywna, rozwój człowieka w okresie późnej dorosłości oraz związki psychologii z antropologią filozoficzną. Jej działalność w charakterze trenera rozwoju osobistego już dawno przestała być pracą i stała się życiową misją.

Do 2012 roku wyszkoliła na terenie USA niemal 250 licencjonowanych life coachów, wykorzystujących w swojej pracy m.in. metody NLP oraz elementy terapii Gestalt, przeprowadziła ponad 3 tys. godzin szkoleń otwartych oraz zamkniętych dla firm i korporacji jak i kilkaset indywidualnych sesji coachingowych.Jedną z największych radości jest dla niej świadomość, że ludzie po spotkaniach z nią zaczynają malować swój świat w kolorze własnych marzeń.Life coaching stał się jej sposobem na życie i drogą do budowania relacji z innymi ludźmi.

Anna jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Ashword College i Wilbur Wright College w Chicago. Zafascynowana terapią Gestalt, którą poznawała na kursach w Stonebridge College w Wielkiej Brytanii.

Ponadto posiada tytuły oraz dyplomy: Licensed Trainer of Neuro-Linguistic ProgrammingMaster in the Art of Neuro-Linguistic Programming, Master Certified CoachPersonal and Business Life Coach Certification, Motivational Coach Certification,Weight Loss Master Coach Certification, Trauma&Grief Resolution Coach Certification, Social and Emotional Intelligence Coach Certification.

Jest pierwszą Polką w USA, która uczyła się u samego dra Richarda Bandlera. Ten, wciąż żyjący twórca programowania neurolingwistycznego, osobiście nadał jej tytuł Licensed Trainer of Neuro-Linguistic Programming, dzięki czemu posiada ona uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów NLP oraz z NLP Coachingu, które są akredytowane przez międzynarodową i jednocześnie największą na świecie organizację skupiającą profesjonalistów w tej dziedzinie - Society of NLP z siedzibą w USA.

Anna w ciągu ostatnich 20 lat szkoliła się oraz była certyfikowana przez najbardziej znanych i cenionych na całym świecie specjalistów w dziedzinie life coachingu oraz motywacji. Wśród nich znaleźli się: dr Richard Bandler, John La Valle, Anthony Robbins, Brian Tracy, Louise Hay, Kathleen LaValle, Gregg Braden, Nicole Schneider, Scott Gallimore, Garth Fuerstedr, Muhammad Imrandr, Ginamarie Pugliese Wells, dr Wayne W. Dyer, dr Robert Holden, Marianne Williamson, dr Brian L. Weiss, Doreen Virtue, Cheryl Richardson, Caroline Myss.


UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.

Save this product for later
bottom of page