top of page

INSTRUKCJA OBSŁUGI NASTOLATKA: "DOGADAĆ SIĘ Z NASTOLATKIEM, czyli jak sobie radzić z trudnym i prowokacyjnym zachowaniem dziecka"-część druga. Środa 27 września - 7pm

000927
$32.00
In stock
1
Product Details

UWAGA: Jest to szkolenie warsztatowe będące kontynuacją seminarium INSTRUKCJA OBSŁUGI NASTOLATKA czyli JAK BYC RODZICEM NASTOLATKA I NIE ZWARIOWAĆ DO RESZTY. Zapraszamy zatem na to spotkanie osoby, które uczestniczyły w pierwszej części szkolenia, gdyż jest ono jego praktyczną kontynuacją.

Środa, 27 września 2023 roku, 7pm – 9:30pm, zajęcia w języku polskim.

Podczas warsztatów dowiesz się jak radzić sobie z trudnymi zachowaniaminastolatka. Poznasz możliwe do wdrożenia sposoby reagowania i rozmawiania, być może inne niż te, które znałeś do tej pory. Nauczysz się komunikacji opartej na Porozumieniu bez Przemocy, którą praktykuję z moimi klientami w czasie sesji indywidualnych od wielu lat. Przećwiczymy Twoje reakcje w konkretnych sytuacjach rodzinnych, z którymi prawdopodobnie spotykasz się na co dzień. Innymi słowy dowiesz się co zrobić, co mówić i jak postępować, kiedy Twój syn lub córka wg Ciebie są leniwi i niechętni do jakiejkolwiek aktywności, gdy nie wywiązują się z obowiązków domowych, które są im przydzielone lub kiedy nie wracają do domu na czas i zaczynają eksperymentować z zakazanymi substancjami, takimi jak alkohol, nikotyna czy inne środki psychoaktywne.

Nie zabraknie również wskazówek jak wspierać młodzież w ich procesie dojrzewania płciowego, jak rozmawiać z nimi o potrzebach seksualnych i uświadamiać na temat niebezpiecznych sytuacji, do których może dojść poza domem, gdy dziecko jest w wieku nastoletnim.

Porozmawiamy równiez o tym jak budować swoje oczekiwania względem nastolatka, które bedą adekwatne do poziomu dojrzałości psychicznej, emocjonalnej i biologicznej/fizycznej dziecka.

Bazując na informacjach zdobytych podczas pierwszego spotkania INSTRUKCJA OBSŁUGI NASTOLATKA czyli JAK BYćĆ RODZICEM NASTOLATKA I NIE ZWARIOWAĆ DO RESZTY będziemy trenować ich zastosowanie w praktyce, czyli przekładając je na konkretne zachowania i reakcje w problematycznych sytuacjach.

Środa, 27 września 2023 roku, 7pm – 9:30pm, zajęcia w języku polskim, lokalizacja: The Tria Tower, 5005 Newport Drive, Rolling Meadows, Il 60008 - PH najwyższe piętro tzw. Penthouse, proszę wjechać windą na piętro oznaczone znakiem PH, sala nr 603.

BEZPŁATNY PARKING wokół budynku.

Łatwy dojazd - na przeciwko sklepu IKEA, po drugiej stronie autostrady ( Located at the intersection of highway I-90, I-290 and I-53 as well as local highway 62, 58 and 72).

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od 6:30pm.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Bilety można jedynie kupić online.

UWAGA: Proszę wydrukować lub zrobić zdjęcie rezerwacji dokonanej online. Przed wejściem na salę będą one sprawdzane.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż biletów tylko do wyczerpania miejsc.

Szkolenie rozpocznie się punktualnie o 7pm. Od godziny 9pm do 9:30pm przewidziany jest czas na pytania ze strony uczestników seminarium (związane z tematem szkolenia) do prowadzącej.

Szkolenie organizowane przez The NeuroLingusistic Programming Training Institute of Chicago poprowdzi: Anna Barauskas *

Więcej informacji na temat szkolenia można uzyskać od prowadzącej, telefonując na numer 312 566 8026.lub emailowo: info@szkoleniawusa.com:

*Anna Barauskas, od niemal dwóch dekad na co dzień pracuje z młodzieżą i całymi rodzinami w czasie sesji coachingowych, jest jednym z najlepszych polskich life coachów działających w świecie, pierwszym w USA polskim trenerem NLP, mówcą motywacyjnym, współzałożycielem oraz wykładowcą The NeuroLinguistic Training Institute of Chicago, prezesem Polish American Coach Federation oraz dziennikarką.Pracowała z największymi sławami. Agata Młynarska, Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Lepper, Olga Kozierowska, Doda, Robert Klatt, Andre Napier, dr Thomas Grobelny - to tylko niektóre z wielu nazwisk, które znajdują się na liście osób z którymi współpracowała zarówno na polu rozwoju osobistego, jak i dziennikarskim. Od 10 lat działa w świecie mediów, polityki i rozrywki, jednak to nie praca z celebrytami ale szkolenia i sesje z indywidualnymi klientami przynoszą jej największą radość. W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajduje się psychologia pozytywna, rozwój człowieka w okresie późnej dorosłości oraz związki psychologii z antropologią filozoficzną. Jej działalność w charakterze trenera rozwoju osobistego już dawno przestała być pracą i stała się życiową misją.

Do 2012 roku wyszkoliła na terenie USA niemal 250 licencjonowanych life coachów, wykorzystujących w swojej pracy m.in. metody NLP oraz elementy terapii Gestalt, przeprowadziła ponad 3 tys. godzin szkoleń otwartych oraz zamkniętych dla firm i korporacji jak i kilkaset indywidualnych sesji coachingowych.Jedną z największych radości jest dla niej świadomość, że ludzie po spotkaniach z nią zaczynają malować swój świat w kolorze własnych marzeń.Life coaching stał się jej sposobem na życie i drogą do budowania relacji z innymi ludźmi.

Anna jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Ashword College i Wilbur Wright College w Chicago. Zafascynowana terapią Gestalt, którą poznawała na kursach w Stonebridge College w Wielkiej Brytanii.

Ponadto posiada tytuły oraz dyplomy: Licensed Trainer of Neuro-Linguistic ProgrammingMaster in the Art of Neuro-Linguistic Programming, Master Certified CoachPersonal and Business Life Coach Certification, Motivational Coach Certification,Weight Loss Master Coach Certification, Trauma&Grief Resolution Coach Certification, Social and Emotional Intelligence Coach Certification.

Jest pierwszą Polką w USA, która uczyła się u samego dra Richarda Bandlera. Ten, wciąż żyjący twórca programowania neurolingwistycznego, osobiście nadał jej tytuł Licensed Trainer of Neuro-Linguistic Programming, dzięki czemu posiada ona uprawnienia do prowadzenia szkoleń i kursów NLP oraz z NLP Coachingu, które są akredytowane przez międzynarodową i jednocześnie największą na świecie organizację skupiającą profesjonalistów w tej dziedzinie - Society of NLP z siedzibą w USA.

Anna w ciągu ostatnich 20 lat szkoliła się oraz była certyfikowana przez najbardziej znanych i cenionych na całym świecie specjalistów w dziedzinie life coachingu oraz motywacji. Wśród nich znaleźli się: dr Richard Bandler, John La Valle, Anthony Robbins, Brian Tracy, Louise Hay, Kathleen LaValle, Gregg Braden, Nicole Schneider, Scott Gallimore, Garth Fuerstedr, Muhammad Imrandr, Ginamarie Pugliese Wells, dr Wayne W. Dyer, dr Robert Holden, Marianne Williamson, dr Brian L. Weiss, Doreen Virtue, Cheryl Richardson, Caroline Myss.


UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.

Save this product for later
bottom of page