DUET: KSIĄŻKA DLA KOBIET+ KSIĄŻKA DLA CHŁOPCÓW - coś dla NIEJ i dla NIEGO

00016
$30.00
In stock
1
Product Details

PROMOCJA!!! DUET: KSIĄŻKA DLA KOBIET + KSIĄŻKA DLA CHŁOPCÓW - kupując 2 książki w zestawie, oszczędzasz zarówno na produktach jak i na przesyłece.


KSIĄŻKA DLA KOBIET KTÓRĄ POWINNA PRZECZYTAĆ KAŻDA DZIEWCZYNKA – dozwolone od 18 lat!

Odwaga idzie w parze z dojrzałością. Temu duetowi zawsze towarzyszy myśl, że lepiej być nielubianą za to, kim się jest, niż lubianą i podziwianą za to, kim się nie jest.

Doskonale wiemy, co sprawia przyjemność naszemu partnerowi, co lubią nasi rodzice lub z czego ucieszyłyby się nasze dzieci, ale nie mamy zielonego pojęcia, co nas same czyni szczęśliwymi. Zajęte sprawianiem przyjemności innym, zupełnie zapominamy o sobie i swoich potrzebach.

Szkoda życia na mrzonki o tym, że szkolenie, terapeuta, partner, przyjaciel, chirurg plastyczny czy ktokolwiek inny jest w stanie uczynić Ciebie piękną, a Twoją codzienność – znośną. Jest tylko jedna osoba, która może zmienić bieg tej historii. Ta osoba to TY.

Rezygnowanie z siebie, dbanie jedynie o potrzeby innych, zadowalanie się czymś miernym, zgadzanie się na niesatysfakcjonujące rozwiązania to nic innego jak stawianie siebie w roli ofiary. Utożsamiając się z Kopciuszkiem, Dziewczynką z Zapałkami czy Sierotką Marysią, nie jesteśmy w stanie otrzymać od wszechświata wielu wspaniałych rzeczy, które ma on w swojej ofercie. By nabyć kartę członkowską w tym sklepie z nieskończoną ilością dóbr, trzeba stać się jak Mądra Wasylisa i inne odważne kobiety z baśni których bohaterki nie są typowymi biernymi księżniczkami, czekającymi w wieżach na swoich książąt… I Ty również nią nie bądź! Nie czekaj na kogoś, kto uporządkuje Twoje życie. Nie licz na to, że inny człowiek poskłada Cię i poskleja niczym potłuczoną porcelanową filiżankę. Każda z nas ma wybór. Możemy siedzieć na zapiecku i wybierać groch z soczewicy albo niczym Merida Waleczna odważnie bronić swojego królestwa, ale także poznawać świat i rozwijać pasje.

Kiedy w końcu jako kobiety dochodzimy do porozumienia same ze sobą, życie - bez względu na to, czy w pojedynkę, czy z ukochanym facetem, czy w roli samotnego rodzica - może nam upływać w szczęściu, wynikającym z samego faktu istnienia i ze związanych z nim możliwości.


KSIĄŻKA DLA CHŁOPCÓW KTÓRĄ POWINNA PRZECZYTAĆ KAŻDA DZIEWCZYNKA” – dozwolone od 18 lat!

Czy wartość mężczyzny wynacza prestiżowa praca i penis na miarę maczugi?

Czy idealna partnerka musi mieć nieprzeciętne zainteresowania i biust w rozmiarze D?

Jaka jest różnica pomiędzzy chłopcem a meżczyzną?

Na te i wiele innych pytań, dotyczących relacji damsko-meskich, odpowiada w „KSIĄŻCE DLA CHŁOPCÓW” jej autorka – Anna Barauskas. Popularna chicagowska dziennikarka oraz współtwórczyni jedynej w USA polskojęzycznej Szkoły Life Coachingu, znana między innymi z licznych prelekcji, szkoleń oraz wystąpień medialnych z dziedziny psychologii, tym razem sięgnęła po temat partnerstwa. Mimo, że jej najnowsza książka dedykowana jest przede wszytkim mężczyznom, to do zapoznania się z nią zachęcamy czytelników obu płci, ponieważ opowiada o tym, jak stworzyć zdrowy oraz wartościowy związek między dwojgiem ludzi. Tytuł książki jest nieco mylący, bo mimo, że mowa w nim o chłopcach i dziewczynkach – to treść publikacji skierowana jest tylko i wyłącznie do osób dorosłych. Autorka bowiem dokonuje rozróżnienia między chłopcami a mężczyznami oraz dziewczynkami a kobietami nie ze względu na wiek a na ich stopień dojrzałości. W jednym z rozdziałów mówi wprost: „Chłopcy i dziewczynki mylą zakochanie z miłością. Mężczyźni i kobiety wiedzą, że miłość nie jest uczuciem, tylko procesem, w którym doświadczamy różnych emocji, docierając się wzajemnie na wyboistej drodze, jaką jest życie. Zauroczenie to jedynie fascynacja, która niestety szybko mija, odsłaniając prawdziwe oblicza kochanków. Wygasające zakochanie przypomina zdejmowanie masek, które szczelnie ukrywały zwykłe ludzkie twarze z ich niedoskonałościami i zmiennymi humorami. To właśnie w tym momencie, który można nazwać chwilą prawdy, ma szansę zrodzić się dojrzała miłość. Miłość będąca akceptacją faktu, że bycie z drugim człowiekiem to coś więcej niż romantyczne zbliżenia w chwilach największych namiętności”.

Pozbawiony naukowej terminologii, zrozumiały, a momentami wręcz dosadny język, ciekwe opisy i liczne przykłady ludzkich zachowań przedstawione bez zbędengo patosu sprawiają, że książka, wszak z dziedziny psychologii, jest łatwa i przyjemna w odbiorze. Jak przekonuje Anna Barauskas: „ KSIĄŻKA DLA CHŁOPCÓW nie jest poradnikiem z serii <ABC doskonałego podrywacza>, tylko inspiracją dla tych mężczyzn, którzy chcą dorosnąć i budować zdrowe związki, dzięki którym będą mieli szansę rozwinąć skrzydła i stać się najlepszą wersją siebie. Jest to książka stanowiąca kompendium wiedzy dla tych, którzy są w stanie przyjąć do wiadomości fakt, że aby zbudować zdrowy związek z mądrą kobietą, trzeba najpierw samemu stać się mądrym mężczyzną”. Do przeczytania książki zachęcamy panów, jak i przedstawicielki płci pięknej, bo jak wyjaśnia w jednym z rozdziałów A. Barauskas: „Każda kobieta była kiedyś dziewczynką. Nie każda dziewczynka stanie się jednak kobietą. Są takie, które dojrzewają, wyciągając wnioski z życiowych doświadczeń i popełnianych błędów, aby w obecnej sytuacji móc zastosować uzyskaną wiedzę. Ale istnieją i takie, którym wydaje się, że od dawna są w pełni dojrzałe, a to przekonanie skazuj je niestety na pozostanie emocjonalnymi dziewczynkami na zawsze. I chociaż sama nadal czuję się zaledwie dorastającą dziewczynką, stojącą dopiero u progu dojrzałości, to wiem, że tak jak każda dziewczynka ma szansę przeobrazić się w kobietę, tak każda szczeniacka miłość może przerodzić się w dojrzałą relację. Jednak do tego oprócz chęci potrzeba także siły, samozaparcia, cierpliwości i pokory polegającej na mądrym przyjmowaniu tego, czym zaskakuje nas los. Umiejętność radzenia sobie z trudnościami, tak w życiu, jak i w partnerstwie, to warunek niezbędny do tego, aby być szczęśliwym w świecie, gdzie obok słońca występują także burze i huragany”.

Przyjemnego czytania.

KSIĄŻKA DLA KOBIET - Anna Barauskas

KSIĄŻKA DLA CHŁOPCÓW - Anna Barauskas


Save this product for later