top of page

BABY SĄ JAKIEŚ INNE, A FACECI JACYŚ DZIWNI - szkoleniowy HIT dla małżeństw, par, singli - Niedziela, 18 lutego WALENTYNKI 2024

021824
$32.00
In stock
1
Product Details

WALENTYNKOWA EDYCJA!!! Niedziela, 18 lutego 2024 roku, 6pm-8:30pm, zajęcia w języku polskim, lokalizacja: The Tria Tower, 5005 Newport Drive, Rolling Meadows, Il 60008 - najwyższe piętro, proszę wjechać windą na ostatnie piętro oznaczone symbolem PH, sala nr 603.

BEZPŁATNY PARKING wokół budynku.

Łatwy dojazd - mniej więcej na wysokości sklepu IKEA, ale po drugiej stronie autostrady (Located at the intersection of highway I-90, I-290 and I-53 as well as local highway 62, 58 and 72).

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od 5:30pm.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Bilety można jedynie kupić online.

UWAGA: Proszę wydrukować lub zrobić zdjęcie rezerwacji dokonanej online. Przed wejściem na salę będą one sprawdzane.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż biletów tylko do wyczerpania miejsc.

Szkolenie rozpocznie się punktualnie o 6pm.

Szkoleniowy HIT, którego jeśli jesteś lub chcesz być w dobrze funkcjonującym związku, nie możesz przegapić!!!

Wszystkie pary, małżeństwa oraz singielki i singli zapraszam na seminarium, po którym mężczyźni w nowy sposób zaczną patrzeć na swoje partnerki i nauczą się reagować tak by stać się dla nich wsparciem; natomiast kobiety zaczną być bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów by w rezultacie tworzyć z nimi związki oparte na wzajemnym zrozumieniu oraz oczekiwaniach adekwatnych do możliwości wynikających z naszej odmiennej natury.

Różnice w funkcjonowaniu mózgu oraz wynikające z odmienności biologicznych i neurologicznych płci a także hormony powodują, że "mężczyźni są z Marsa" a "kobiety z Wenus".

Znajomość naszej kobiecej i męskiej natury w aspekcie ewolucyjnym, biologicznym i neurobiologicznym daje nam ogromną moc i maksymalizuje nasze działania. Brak świadomości w tym temacie powoduje, że nierzadko przegrywamy sami ze sobą, a w rezultacie doprowadzamy do rozpadu naszego małżeństwa czy związku😞.

W czasie WALYNTENKOWEGO spotkania 18 lutego 2024 rozłożymy mężczyzn i kobiety na pierwiastki pierwsze... również po to, by z tych pierwszych wydobyć maksimum mocy i cieszyć się pięknie odśnieżonym podjazdem pod garaż i naprawioną spłuczką w toalecie... bez wcześniejszego grożenia rozwodem, proszenia, zaklinania i kilkutygodniowego męczenia😂 🤣. Panowie natomiast zyskają partnerkę, która z rzędliwej żony zamieni się w doceniającą kobietę, którą dosłownie zaczną nosić na rękach.

UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.


Save this product for later
bottom of page