top of page

PAKIET WALENTYNKOWY: 2 SZKOLENIA DLA 2 OSÓB W PROMOCYJNEJ CENIE: BABY SĄ JAKIEŚ INNE, A FACECI JACYŚ DZIWNI - niedziela, 18 lutego 2024 + JAK BYĆ W ZWIĄZKU I NIE ZWARIOWAĆ - niedziela, 25 lutego 2024

18250224
$108.00
In stock
1
Product Details

WALENTYNKOWY pakiet dwóch szkoleń dla dwóch osób!!! Wspaniały pomysł na prezent walentynkowy i spędzenie czasu w świetnej atmosferze, zdobywając informacje, dzi ęki którym Wasz związek jeszcze bardziej rozkwitnie. Pakiet obejmuje: 2 biety na szkolenie BABY SĄ JAKIEŚ INNE, A FACECI JACYŚ DZIWI w niedziele, 18 lutego 2024 roku, 6pm-8:30pm oraz 2 bilety na szkolenie AK BYĆ W ZWIĄZKU I NIE ZWARIOWAĆ -w niedzielę, 25 lutego 2024.

Spotkania odbywają się w języku polskim, lokalizacja: The Tria Tower, 5005 Newport Drive, Rolling Meadows, Il 60008 - najwyższe piętro, proszę wjechać windą na ostatnie piętro oznaczone symbolem PH, sala nr 603, drugie szkolenie prawdopodobnie odbędzie się w sali 401 na 4 piętrze

BEZPŁATNY PARKING wokół budynku.

Łatwy dojazd - mniej więcej na wysokości sklepu IKEA, ale po drugiej stronie autostrady (Located at the intersection of highway I-90, I-290 and I-53 as well as local highway 62, 58 and 72).

Drzwi sali szkoleniowej będą otwarte od 5:30pm.

Nie będzie możliwości zakupienia biletu na miejscu spotkania. Bilety można jedynie kupić online.

UWAGA: Proszę wydrukować lub zrobić zdjęcie rezerwacji dokonanej online. Przed wejściem na salę będą one sprawdzane.

Liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż biletów tylko do wyczerpania miejsc.

Szkolenie rozpocznie się punktualnie o 6pm.

BABY SĄ JAKIEŚ INNE, A FACECI JACYŚ DZIWNI - jest to szkoleniowy HIT, którego jeśli jesteś lub chcesz być w dobrze funkcjonującym związku, nie możesz przegapić!!!

Wszystkie pary, małżeństwa oraz singielki i singli zapraszam na seminarium, po którym mężczyźni w nowy sposób zaczną patrzeć na swoje partnerki i nauczą się reagować tak by stać się dla nich wsparciem; natomiast kobiety zaczną być bardziej wyrozumiałe dla swoich partnerów by w rezultacie tworzyć z nimi związki oparte na wzajemnym zrozumieniu oraz oczekiwaniach adekwatnych do możliwości wynikających z naszej odmiennej natury.

Różnice w funkcjonowaniu mózgu oraz wynikające z odmienności biologicznych i neurologicznych płci a także hormony powodują, że "mężczyźni są z Marsa" a "kobiety z Wenus".

Znajomość naszej kobiecej i męskiej natury w aspekcie ewolucyjnym, biologicznym i neurobiologicznym daje nam ogromną moc i maksymalizuje nasze działania. Brak świadomości w tym temacie powoduje, że nierzadko przegrywamy sami ze sobą, a w rezultacie doprowadzamy do rozpadu naszego małżeństwa czy związku😞.

W czasie WALYNTENKOWEGO spotkania 18 lutego 2024 rozłożymy mężczyzn i kobiety na pierwiastki pierwsze... również po to, by z tych pierwszych wydobyć maksimum mocy i cieszyć się pięknie odśnieżonym podjazdem pod garaż i naprawioną spłuczką w toalecie... bez wcześniejszego grożenia rozwodem, proszenia, zaklinania i kilkutygodniowego męczenia😂 🤣. Panowie natomiast zyskają partnerkę, która z rzędliwej żony zamieni się w doceniającą kobietę, którą dosłownie zaczną nosić na rękach.


A teraz o szkoleniu JAK BYĆ W ZWIĄZKU I NIE ZWARIOWAĆ. Romantyczne komedie na Netflixie wzbudzają w nas myśli: "Ja też bym tak chciała, czemu mój związek tak nie wygląda?”. Filmy najczęściej przedstawiają pierwszą „romantyczną” fazę miłości. Po niej dopiero zaczyna się prawdziwe życie. To samo, które widziałyśmy patrząc w dzieciństwie na rodziców kłócących się o łapcie ojca pozostawione na środku pokoju, babcię gotującą na obiad ulubioną zupę dziadka czy bezrobotnego sąsiada oddającego swoją ślubną obrączkę do lombardu, żeby móc zapłacić za czynsz. Historie związków tak długie jak samo życie, zawierają w sobie wszystko: radość, łzy, troskę, niepokój, czuły szept i przeraźliwy krzyk. Związek, jak wszytsko inne na planecie Ziemi – ewoluuje. Wygrywają tylko Ci, którzy akceptują zmiany.
Zapraszam na spotkanie, w czasie którego podzielę się moim doświadczeniem, które wyniosłam z setek sesji coachingowych jakie przeprowadziłam między innymi z parami, pracującymi nad poprawą wzajemmnych relacji.

Będzie z jajem, ale życiowo i prawdziwie. Porozmawiamy o tym jak zmienić związek w fajną relację, nie wymieniając przy tym pratnera lub partnerki na nowy model.

UWAGA: Rejestracja na seminarium (równoważna biletowi wstępu) zakupiona online podlega zwrotowi tylko w przypadku konieczności odwołania seminarium/szkolenia przez organizatora na podstawie oryginalnego potwierdzenia wpłaty. Opłacona rejestracja po dacie odbycia się seminarium/szkolenia nie podlega zwrotowi.

Opłacona rejestracja, w wyjątkowych przypadkach, może podlegać zwrotowi ale najpóżniej do dwóch tygodni przed wydarzeniem.

Generalnie rejestracja dokonana w celu uczestniczenia w seminarium lub szkoleniu nie podlega zwrotowi pieniężnemu.


Save this product for later
bottom of page